facebook
Methodist - tel.:  788 445 070 788 445 070

Gliwice ul. Kłodnicka 3

Wybierz swój kursKurs dla dzieci 6-7 lat

kurs angielskiego dzieci gliwice

Dzieci w tym wieku jeszcze nie radzą sobie z płynnym czytaniem i pisaniem, ale za to mają bardzo chłonny umysł i w sposób naturalny uczą się przez zabawę. Na naszych zajęciach dzieci poznają podstawowe zwroty i słownictwo, uczą się poprawnej wymowy, ćwiczą mówienie i rozumienie ze słuchu, dobrze się przy tym wszystkim bawiąc. Rozpoczęcie nauki w tym wieku stwarza większą szansę na perfekcyjne opanowanie języka i daje możliwość wcześniejszego podjęcia nauki drugiego języka obcego.
Zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut.
CENA: 1960 zł za roczny kurs.

Kursy dla dzieci 8-14 lat

kurs angielskiego dzieci 8-14 lat gliwice

Uczniowie rozpoczynają naukę w jednej z grup wiekowych: 8-14 lat. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 min. Czas trwania kursu podstawowego jest zależny od wieku, w którym dziecko rozpoczyna naukę - trwa minimum dziewięć semestrów. Po każdym semestrze nauki następuje egzamin ustny i pisemny, po zdaniu którego dziecko może kontynuować naukę na wyższym semestrze.
Zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut.
CENA: 1960 zł za roczny kurs.

Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty

kurs angielskiego przygotowawczy do egzaminu osmoklasisty gliwice

W swojej ofercie posiadamy kursy dla ósmoklasistów przygotowujących się do egzaminu szkolnego. Kurs oparty jest o podręczniku a zajęcia w znacznej części poszerzone są o materiały przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 90 min. Po każdym semestrze nauki następuje egzamin, po zdaniu którego dziecko może kontynuować naukę na wyższym semestrze.
Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 minut.
CENA: 2580 zł za roczny kurs.

Grupy licealne / FCE
 

kurs angielskiego liceum fce gliwice

Prowadzimy kursy dla młodzieży w wieku licealnym oraz kursy przygotowujące do matury. W naszej szkole młodzież uczy się w sposób dynamiczny i nowoczesny. Duży nacisk kładziemy na poszerzenie poszczególnych umiejętności językowych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut. W przypadku kursu FCE zajęcia trwają 75 minut. Po każdym semestrze nauki następuje egzamin ustny i pisemny,po zdaniu którego kursant może kontynuować naukę na wyższym semestrze.
Zajęcia 2 razy w tygodniu po 60 minut
CENA: 1960 zł za roczny kurs.

Grupy dla dorosłych

kurs angielskiego dla doroslych gliwice

Nasza szkoła oferuje zajęcia dla osób dorosłych zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Kurs ma charakter intensywny, odpowiadający na potrzeby osób, które chcą wykorzystać znajomość języka obcego w pracy lub w częstych podróżach. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 90 minut.
Zajęcia raz w tygodniu po 90 minut
Cena: 1650 zł za roczny kurs.

lub
2 razy w tygodniu po 60 minut
Cena: 1960 zł za roczny kurs.

Zajęcia indywidualne

angielski lekcje indywidualne gliwice

Szkoła oferuje też zajęcia indywidualne, dopasowane do szczególnych potrzeb osób uczących się.

strzałka do góry